14/15 Metų Dienoraštis. Įžanga

prieš kelias dienas pasikuitęs radau dienoraštį, kurį rašiau ranka, kai man buvo 14-15 metų. dienoraštis turbūt labai nesiskiria nuo kitų paauglių dienoraščių, nes tuo metu visiems aktualiausios temos yra mergaitės/berniukai, meilė, savęs paieškos, dievas, mokykla, draugai, santykiai su tėvais ir t.t. kai pradėjau skaityt dienoraštį, vietomis taip įsijuokdavau, net iki ašarų ;) ir visgi nemanau, kad buvau kažkuo unikalus paauglys.

nusprendžiau kai kurias ištraukas iš dienoraščio talpinti čia, kad vėliau, jei dingtų kur nors dienoraštis, liktų bent kažkas iš jo. viso dienoraščio perrašyti neketinu, nes didžioji dalis jo yra labai užknisanti net patį mane. ir visgi, kai kurie dalykai ir nutikimai, pamąstymai yra tiesiog nepakartojami, nes dabar jau vargu ar galima tokių dalykų prigalvoti. tas akimirkas pamest kur nors būtų tikrai skaudu.

– – –

Kaip Merginoms Skambindavau

Viskas ėjosi normaliai: mokykloj būnant paskambinu jai, o T.T. su E. padainuoja jai ką nors. Kad svarbiausia – tie sapaliojimai visoms mergoms patinka (net Lauros draugei Agnei!). Kartais Sonatai, kartais Indrei_ paskambinu. Indrė_ – Sonatos draugė. Sonata – Indrės_ draugė. Viskas aišku. Kartą buvo tox dalykas, kad paskambyjau Sonatai ir tiesiog neturėjau ką šnekėt su ja. Galvojau, kad žiauriai bais apsišikau prieš ją, bet kai kartą man ji paskambino, tai atsitiko tas pats ir jai – ničnieko negalim abu pakalbėt. Tiesiog nėra apie ką! Ar taip gali būti? Gali…

Iš pradžių pazvanindavau joms ir tualete vandenį nuleisdavau, bet kai tai dariau jau gal kokį penkioliktą kartą, tai pasirodė labai žema, be to – jau atsibodę. Tada priėjau išvadą, kad reikia ko nors fainesnio, geresnių garsų. Paskambinau ir įjungiau elektrinį dantų šepetuką. Jis bais žiauriai garsiai burzgia, garsas lyg vibriko, tad… bais faina! Įjungiau ir prikišau prie mobilaus tel., bet greit baigiau „Sonatos pokalbį su dantų šepetuku“, nes negalėjau nesijuokt garsiai…

Ot aš keistas!

Žymos: , , ,

8 atsakymai to “14/15 Metų Dienoraštis. Įžanga”

 1. Gloria Says:

  prajuokino :D
  +

 2. Gabrielė Says:

  nu jau juoko sukele sitas :D

 3. veneroskerai Says:

  +, privertė nusijuokti. Buvai tikrai keistas. Įdomu koks dabar. Ar labai pasikeitei?
  Venera.
  :)

 4. Moni Says:

  Net neįsivaizduoju kaip turėjo jaustis Sonata, girdėdama tokius “fainus“ garsus. :) Įdomi situacija. Bet, kad ir kaip ten bebūtų šeis laikais vaikinai rašo nuvalkiotus sms’us.

 5. deathblow Says:

  veneroskerai > mano nuomone žmonės per daug nesikeičia. kartais ir dabar norisi daryti panašius dalykus, tik truputį kitais aspektais, ar kaip čia pasakyt. mane žmonės arba supranta, arba nesupranta – neprisimenu žmonių, kurie būtų pasiekę viduriuką ;)

 6. Juste. Says:

  Tai fainai dienoras5ti rasei.;DDD

 7. spanguoliuke Says:

  Nu sakes… Negi cia tikri faktai is gyvenimo??:))))) Butu geras komedinis filmas.:)))

 8. deathblow Says:

  tikri, tikri ;)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: