14/15 Metų Dienoraštis. III

šitos dvi ištraukos iš dienoraščio puikiai parodo mano paauglystėj išsivysčiusius polinkius į tragizmą-dramatizmą, absurdą ir itin savitą humoro jausmą ;) įdomu tai, jog ir dabar esu linkęs dramatizuoti daug ką ar juokauti taip, kad dauguma žmonių išvis nieko nesupranta. per daug žmogus nesikeičia matyt ;)

– – –

Dėl Ko Būčiau Liūdėjęs

Jeigu mano draugė (merga – būtų tiksliau) mirtų, tai aš nežinočiau ką daryt. Bais būtų liūdna! Bais daug verkčiau!.. Žudyčiausi – abejoju, bet apie tai pagalvočiau!

Visa tai būtų jeigu su ta (merga) drauge būčiau labai gerai sutaręs, draugavęs ilgą laiką ir puikiai su ja.. draugavęs (nusirašiau jau..).

Bet kad aš (mergos) draugės neturiu, tai manęs nejaudintų kokios nors mergos mirtis (nebent jeigu mirtų: Krista (class‘iokė); Laura (class‘iokė); Simutė_ (class‘iokė); Laura (11r2); Indrė (11r2); Indrė_ (Sonatos draugė); Sonata (Indrės_ draugė); Agnė (Kristos draugė); Agnė (Lauros (class‘iokės) draugė); Agnė (Beatričės draugė), Beatričė (Agnės draugė) (graži); Ieva (gal Simutės_ pažįstama šeštokė iš 6d, o gal ir 6b); Inga (gerai nepažįstu); Indrė (M.Manson fanė); Justė (nieks nežino); Reda (Igno (class‘ioko) puskė; vienintelis norm. žmogus šiame sušiktame pasaulyje); Eglė (Igno sesė); Liana (niekada nepamiršiu) ir kitos, kurias dėl vienų ar kitų priežasčių užmiršau).

– – –

pastebėjimas: paminėta mergina Liana yra tokia mergina, kurią buvau, sakykim, įsimylėjęs, kai antroje klasėje gulėjau Nemenčinės sanatorijoje. nežinau, kodėl ji išvis ten paminėta, matyt norėjau kuo daugiau sau patikusių merginų prirašyti ;) bet tuo pačiu keista ir tai, kad nepaminėta mano pirmosios klasės meilė.

– – –

Mantelio Ir Mano Bajerių Specifika

Liūdna. Mantelio nėra! Ką daryt? Nebus per lietuvių linxma. Tos pamokos metu mums gimsta be proto fainų dalykų. Pvz. įsivaizduojame, kad važiuojame su „fūra“. Jos priekaboje yra stručiai. Juos lyg vežame į Vokietiją, bet taip ir nenuvežame, nes dar iš Lietuvos nesame išvažiavę – vis sustojam prie spaudos kiosko ir laukiam, kol praleis „pro sieną“. Mes abu nemirtingi. Dažnai su ta „fūra“ partrenkiam briedį ir pan. Toje „fūroje“ auga palmė (kaip taip gali būti, tai nesuprantu!) (nedirbtinė!). Žodžiu visi bajeriai geriausiai galvojasi per liaušių pamšę.

Žodžiai RICINA, KEFYRAS, CEILONAS (čia naujas!), F L Ẽ K A S (patys nežinom ką reiškia!) ir panašūs gimė kaip bajeriai taip pat per šią pamoką.

Ačiū mokytojai, kurios pavardė čia nieko nepakeistų!

Žymos: , ,

4 atsakymai to “14/15 Metų Dienoraštis. III”

 1. deargerda Says:

  man labai patinka :]

 2. deargerda Says:

  man labai patinka :]

 3. Milda Says:

  Jei pas jus per Lietuvių pamoką buvo taip nuobodu, kaip ir pas mus dabar,tai nesistebiu ,kad tokių juokingų nesamonių prigalvojot ;DDD

 4. Milda Says:

  Jei pas jus per Lietuvių pamoką buvo taip nuobodu, kaip ir pas mus dabar,tai nesistebiu ,kad tokių juokingų nesamonių prigalvojot ;DDD

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: