14/15 Metų Dienoraštis. IV

pirmoji ištrauka nurodo, kad buvau nesveikas, o antroji – kad nepagydomas ;)

– – –

Fizinio Lavinimo Pamoka

Kita nemaloni staigmena – Beatričė.

Su jos class‘e antradieniais darom fizinio lavinimo pamoką kartu. Tada ji man pirmą kartą ir „krito į akį“ (prieš dvi savaites). Žaidėm kašio (krepšinio), bet aš ne į kamuolį, o į ją žiūrėjau. Aišku žaisti kašio man nesisekė.. Bet užtat į ją tai „atsižiūrėjau“! Ji „nedarė“ fizinio, bet sėdėjo salėje ant suoliuko..

Kitą savaitę ji fizinio pamokoje nepasirodė. Nusivyliau. Mergos mėgsta nelankyti fizinio lavinimo pamokų. Visos jos tokios..

Šiandien, einant link persirengimo kambarių, prieš mane į rūbinę įėjo mergina rožiniu megztiniu ir tamsiais plaukais. Tai ji! Beatričė! Na va – vėl turėsiu laiko į ją paspoksot..

Fizinio pamoka prasidėjo, bet.. Kur ji? Visur dairausi (kaip durnius, pasiklydęs salėje), bet taip ir nematau. Mačiau jos draugę Agnę, mačiau tokią durnę, kuri atrodo taip baisiai, kad.. Dar viena kvailė lakstė, spygalodama kaip višta. Ji „išnešė“ gražiai, bet vis tiek man ji pasirodė kvailė. Kas lakstys su tinklinio kamuoliu po salę (kai niex nesivaiko) ir spygalos?

Krepšinį žaisti nesisekė.. Nes vėl spoksojau. Šį kartą į class‘iokę (Laurą). Graži, nieko nepadarysi!

– – –

Žiaurus Apie Akis

Taip ir baigėsi mūsų pokalbis.

Apie pokalbius su Simute_: stengiuosi (kažkodėl) nežiūrėti jai į akis. Kodėl? Pats nesuprantu. Gal jaučiuosi prieš ją kaltas? Jeigu kaltas, tai dėl ko? Dėl to, kad kalbėdamas nežiūriu į akis. Žinau – tai nėra labai mandagu, bet kitaip neišeina. Žinoma nekalbu su ja žiūrėdamas į (kokią) Laurą ar pro langą besižvalgydamas. Karts nuo karto nukreipiu akis ir į jos akis. Deja, tai trunka neilgai.. Aš kažkuo vis tiek jaučiuosi kaltas, ir tiek! Tos jos akys.. Tokios.. Tokios atrodo nekaltos (ne apie sexą kalbu!), ir dar tokios jaunos.. Tokios nemačiusios gyvenimo ir nežinančios kas yra blogis.. Tokios.. Tokios šventos, nieko nebijančios.

O mano akys senos.. Jos matę viską. Gėris ir blogis jose nuo seniausių laikų apsigyveno. Akyse (manose) knibžda velniai ir angelai. Mano tamsieji „obuoliukai“, juoda širdis ir nuodėmių nusėta siela niekaip negali pakelti nekaltų mėlynos spalvos akučių žvilgsnio. Mano akys tiesiog pasijunta niekuo prieš tą mėlynų žvaigždučių spindėjimą. Jos pasijunta tuščia erdve, pasijunta tik maža laime, kai pamato mėlyną jūrą, kuri ištirpsta kartu su rūku. Pasijunta niekuo. Aš pasijuntu taip pat..

Taip pat nepakeliu ir Kristos (class‘iokė) žvilgsnio. Tik jis kitox nei Simutės_.. Kitox..

Žymos: , ,

8 atsakymai to “14/15 Metų Dienoraštis. IV”

 1. dienamiegok Says:

  Lietuvių kalboje naudojam KS vietoj X

 2. deargerda Says:

  :D
  Kitox

  labai “veža“ (patinka) tie kabutėse “įpaišomi“ (rašomi) žodžiai.

 3. škoda Says:

  taip pat frazę ‘diena, miegok’ skiriame kableliu arba jeigu tai frazė ‘dieną miegok’, mes ne tik atskiriame šiuos du žodžius, bet ir rašome a su nosine. Tiek šį kartą gramatikos.
  Kalbant apie įrašą – antrasis labai įdomus. neseniai kaip tik pagalvojau, kad žmonės kai kurie, nori būti blogesni nei yra iš tiesų. nežinau ar čia irgi tas atvejis. ir prisimenu Teodorą tada iš Saboliaus “Blogos knygos“..

 4. egle Says:

  Mielos istraukos. Ir gryna tiesa, merginos megsta nelankyti fizinio pamoku. Dekuj Dievui ir Lietuvos svietimo sistemai, ar kam ten, kad VU tokiu paskaitu nera.
  Skaitant antraja istrauka pradejau galvoti, kam bendraujant as negaliu ziureti i akis.. Suskaiciavau su zmones. Nezinau, cia dau ar mazai.

 5. deathblow Says:

  ištraukose iš dienoraščio niekas netaisyta, taip ir liko kai kur netaisyklingi žodžių trumpiniai, bloga skyryba, rašyba. visa tai man pačiam dar labiau primena tą nugyventą laikotarpį ;)

  o šiaip tai tikrai – dienoraštyje rašiau apie save kaip apie kažkokį blogesnį ir tamsesnį žmogų nei buvau iš tiesų. aišku, gal taip tik dabar atrodo, bet ;)

 6. aiste Says:

  :)) kiečiausi tai tie staigūs peršokinėjimai nuo merginos prie merginos:D

 7. spanguoliuke Says:

  Mirstu is juoko.:)))))

 8. getsbis Says:

  žudai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: