Stylish Blog Award (Arba Kaip Tapau Pasaulio Valdovu)

Mieli mano blogo skaitytojai!

Taip jau nutiko, kad netikėtai (labai netikėtai) gavau stylish blogo apdovanojimą iš subo.blogas.lt, žmogaus, rašančio apie futbolą. Nežinau, kodėl mano blogas jam patinka, bet neneigsiu, jog tai yra itin didelis įvertinimas. Šiaip planavau gauti apdovanojimą iš kokios nors pažįstamos blogerės, taigi subo.blogas.lt labai mane nustebino.

Po to, kai gavau apdovanojimą, užvirė visokia košė. Man skambino žurnalistai iš ivairių žurnalų ir laikraščių redakcijų, prašė, kad duočiau interviu, jei jau toks stilingas blogeris esu. Kai kurie žurnalai siūlė net sumokėti man pinigų už tai, kad leisčiau jiems išspausdinti 7 faktus, kuriuos turiu parašyti apie save. Aš, aišku, sutikau išspausdinti už pinigus, ką jau čia spyriosiesi, kai siūlo 10 tūkstančių litų už 1 faktą. Bet žurnalams pateikiau netikrus faktus, bile tegul spausdina, o Jums, ištikiemieji mano skaitytojai, pakenčiantys mano seilėjimąsi dėl meilės ir retai kam suprantamą mano absurdo pomėgį, pateikiu tikruosius 7 faktus apie save:

– – –

1. Mano blogo pavadinimo kilmė.

Yra tokia grupė Deftones, ir aš ją myliu nuo maždaug 2002-2003 metų. Daina „Deathblow“ yra iš jų ketvirto albumo, kuris buvo išleistas būtent 2003 metais. Nuo to albumo jau tikrai supratau, jog Deftones man yra super grupė. Šiaip albumas nėra kažkoks jų super geriausias, o ir pati daina net nėra mano mėgstamiausia grupės daina (be to jie labai retai ją groja gyvai). Bet ji turi kažką, sunkumą ir lengvumą, ir nors nežinau, apie ką tiksliai dainuoja vokalistas toje dainoje (kaip ir daugumoje grupės dainų), man labai įstrigo šitie dainos žodžiai:

Soon as you came in
All the beast went away

O blogo antraštė „Arsonist‘s Prayers“ atsirado nuo grupės Catharsis dainos tokiu pačiu pavadinimu. Tiesiog gerai skambėjo, ir tiek.

2. Pirmoji pornūcha.

Buvau ketvirtokas, mama šventė naujus metus kažkur ne namie. O aš ilgai žiūrėjau tv, ir taip galų gale ir užžiūrėjau per kažkokį vokiečių kanalą kažkokią per mažai apsirengusią medicinos seselę, kuri daug maivėsi, kalbėjo telefonu, o po to važiuodavo gydyti pacientų. Tiksliau – pacienčių. Iš pradžių jos sėdėdavo ir kalbėdavo, vėliau medicinos sesutė imdavo glostyti pacientę, tada jos imdavo bučiuotis, laižytis, nusirengdavo ir t.t. Nepamenu, ar man pasistojo, išvis nepamenu, kada tiksliai man pradėjo stotis. Turiu net vieną itin miglotą prisiminimą apie keistus jausmus, kurie sukilo, kai būdamas dar mažesnis nei ketvirtokas žiūrėjau ABBA klipą „Money money money“.. ;)

3. Pirmas kartas.

Pirmą kartą pasimylėjau būdamas 19 metų, ežere. Nieko nesupratau ;)

4. Mylimiausi vaikystės herojai.

Turėjau herojų, ir ne vieną. Nepamenu, kaip ir kodėl, bet man labai patiko animacinis serialas apie vėžliukus mutantus nindzes. Tuo metu tarpusavyje visi juos vadindavom turklėm. Tai man tos visos turklės atrodė beveik kaip realūs draugai, jie buvo šmaikštūs, kovingi ir t.t. Įdomu tai, jog juos rodydavo per kažkokį vokiečių kanalą, bet vaikystė nuostabi tuo, jog net nemokėdamas užsienio kalbos tu kažkokiu būdu supranti visus tuos filmukus. Labiausiai iš visų vėžliukų man patiko Mikelandželas, nes jis labai mėgo valgyti picas, ir aš dažnai mamai zyzdavau, jog iškeptų ar nupirktų picą, bet mama visada atsakydavo, kad pas mus nėra picų, ir aš kuriam laikui užmiršdavau tą mistinį patiekalą. Vėliau, kai buvau ketvirtoje klasėje, gavau dovanų tikrą vėžliuką, pavadinau jį Mikelandželu, kartais atsisėsdavau prie jo ir jam kartodavau „tu esi Mikelandželas, Mi-ke-lan-dže-las, girdi?“, nes kažkoks mūsų šeimos pažįstamas buvo pasakęs, jog vėžliai gali reaguoti į garsą ir po kiek laiko jie gali suprasti, kada būna šaukiami.

O jau visai prieš paauglystę man labai patiko serialas Komisaras Reksas, apie policiją ir vokiečių aviganį, kuris padeda susekti ir sugauti įvairius nusikaltėlius. Prisimenu seriale to šuns šeimininkas buvo toks vyriškis – griežtu vokišku veidu, juodais gražiais plaukais. Kartą vėlai vakare aš žiūrėjau televizorių, buvo kažkoks vokiečių kanalas įjungtas, ir reklamos metu parodė vieno filmo anonsą. Tame filme vaidino būtent tas aktorius iš Komisaro Rekso serialo, taigi aš labai susidomėjau filmo anonsu. Iš anonso pradžios supratau, kad filmas įtempto siužeto, kažkoks kriminalinis trileris, o po to įvyko vienas labiausiai gniuždančių dalykų vaikystėj: staiga buvo parodytos sekso scenos, tas vyriškis, komisaro Rekso šeimininkas, negražiai (kaip tada pasirodė) bučiavo kažkokią moterį, vėliau nuplėšė jos drabužius, parvertė ant lovos ir jie tada mylėjosi. Pamatęs tas trumpas scenų ištraukas aš labai pasišlykštėjau tuo aktoriumi, negalėjau suprasti, kaip jis gali filmuotis tokiose scenose ir tuo pačiu metu būti gerasis policininkas, komisaro Rekso šeimininkas. Po to pamatyto filmo anonso man net ėmė nesižiūrėti Komisaras Reksas, vos pamatęs tą aktorių iškart prisimindavau jį nuogą su nuoga moterimi, darančius negražius dalykus. Tikra vaikystės trauma.

5. Langų svarba.

Galima sakyti, kad aš dievinu langus. Man labai patinka žiūrėti pro juos. Tai į žmones, tai į debesis, automobilius keliuose, šviesos judėjimą, šešėlius. Žiūriu pro bendrabučio kambario langą, žiūriu pro namų virtuvės langą, pro namų svečių kambario langą, mėgstu žiūrėti pro draugų langus. Vien būti prie lango man yra labai malonu. Stovėdamas prie lango jaučiu tarsi erdvė dalijasi į dvi dalis: langas atskiria mane ir visą pasaulį, taigi vienoje erdvėje (saugioje) lieku aš ir kambarys ar kita patalpa, kurioje esu ir iš kurios stebiu, o kitoje erdvėje lieka visas likęs pasaulis.

Stebint veiksmą už lango galiu prigalvoti visokiausių daykų apie matomus žmones, galiu kaip tik noriu interpretuoti jų veiksmus, kartais sukuriu tam tikras istorijas apie matomus žmones: nusprendžiu, jog, pvz., ta mergina ir vaikinas yra buvus pora, ir dabar vaikinas vėl nori būti su mergina, todėl kviečia ją pasivaikščioti, štai jie valgo ledus dabar, sėdi greta. Merginos sėdėjimas šiek tiek toliau nuo vaikino būtent ir parodo, jog jie nėra šiuo metu pora; toks sėdėjimas parodo merginos supratimą, žinojimą, ko iš jos nori vaikinas, todėl ji ir išlaiko atstumą, nes arba ji nėra tikra, ar jai irgi norisi to vaikino, arba ji nori jam parodyti, kad jis tikrai jos nedomina. Žodžiu, prigalvoju visko, šitas pavyzdys yra dar visai neblogas; dažniausiai būna itin sudėtingos istorijos, ilgos istorijos. Manau, kad žmonių stebėjimas pro langą įkvepia mane rašymui, nes nepažįstamų žmonių stebėjimas ir fantazavimas apie juos vėliau vis tiek išlenda mano rašyme, tų stebėjimų ir fantazijų pagrindu kartais sukuriu personažus.

6. Planuoju parašyti meilės romaną.

Kiek save pamenu, nuo paauglysės metų ketinau parašyti labai rimtą, true meilės romaną. Tokį, kurį skaitant moterims rieda ašaros, o vyrai jį perskaitę pakeičia gyvenimą ir tampa geri. Nežinau, kodėl man taip norėjosi ir vis dar norisi parašyti meilės romaną, ir dar tokį tipišką. Galiu suprasti požiūrį, kad kiekviena meilės istorija yra unikali, bet tas unikalumas kartais sunkiai apčiuopiamas. Va čia ir yra problema – kaip man parašyti tikrai išskirtinį meilės romaną, jeigu visokių visokiausia meilė jau yra aprašyta?

Kad ir kiek kartų bandžiau rašyti kažkokią prozą apie meilę, niekas manęs netenkindavo. Kai tik parašydavau, suprasdavau, jog nieko gero neišėjo. Be to, visada rėmiausi tik savo patirtimi, nes visad galvodavau, kad mano gyvenimas kažkuo išskirtinis. Tai kvaila, suprantu ;) Kadangi patyriau kelis feilus su meilės tematika, todėl dabar rašau apie visokius paprastus žmones ir jų lyg ir paprastus, kasdieniu gyvenimus.

7. Mėgstamiausias futbolo klubas (special for http://subo.blogas.lt/).

Nuo 6-7 klasės ėmiau dažniau žiūrėti UEFA Čempionų lygos rungtynes, nors dažniausiai neturėdavau jokios komandos favoritės. O tada atėjo tokia žiema, kai daug sirgau, ir daug laiko praleisdavau namie. Per TV3 tuo metu savaitgaliais rodydavo laidą „UEFA Čempionų lygos apžvalga“. Laida man labai patikdavo, jei neklystu, ją versdavo sporto komentatorius Nerijus Kesminas. Vienoje laidoje rodė apie super žaidėją Gabrielį Batistutą, o po to sekė reportažas apie Portugalijos klubą FC Porto. Man susišvietė, jog Gabrielis Batistuta žaidžia būtent FC Porto, ir aš nutariau, jog FC Porto yra mano mėgstamiausias futbolo klubas.

Vėliau kažkiek metų nesidomėjau futbolu visai. Net nežinojau, kad FC Porto tapo UEFA Čempionų lygos nugalėtojais.

2008 metais, kai atsikrausčiau į bendrabutį antrą kartą, kambariokas manęs paklausė, koks mano mėgstamiausias futbolo klubas. Pagalvojęs atsakiau, kad FC Porto. Jis nesuprato, kodėl mano toks keistas pasirinkimas ;) Tada papasakojau jam apie Gabrielį Batistutą. Kambariokas pasakė, kad Batistuta niekad nežaidė FC Porto; pagūglinom net viską – kambarioko tiesa buvo. Buvau tiesiog susimaišęs vaikystėj ;)

Kad ir kaip ten bebūtų, FC Porto yra mano mylimiausia komanda. Nuo praeitų metų domiuosi kaip jai sekasi, stengiuosi pamatyti jų varžybas, jeigu tik yra galimybė tam. Dažniausiai varžybas žiūriu kur nors internete portugalų kalba ir nieko nesuprantu ;) Turiu svajonę nuvažiuoti į Porto miestą ir pamatyti bent vienas klubo rungtynes. Šiaip beveik niekas nesupranta manęs dėl mano meilės FC Porto komandai, nes Lietuvoje vargu ar yra šitos komandos gerbėjų.

– – –

Apdovanojimą skiriu pipedijai už neregėto mąsto absurdus! Pirmyn absurdų mėgėjai!

Vėliau pateiksiu visokių mano paties išgalvotų žurnalų interviu, kuriuos daviau pats sau ir pats iš savęs ėmiau bei kitus dalykus ;)

Žymos: , , , , ,

9 atsakymai to “Stylish Blog Award (Arba Kaip Tapau Pasaulio Valdovu)”

 1. alkoholikairnieksai Says:

  blet, zviozdočka, nežinau, apie ką mums beliks kalbėtis po šių taip paprastai išklotų faktų. belieka galvoti, kad tu taip smarkiai tiki mano kuriamąją ir tuo labiau improvizacine galia, kad dabar čia taip išsidavei. kaip už bausmę tai taip ir žinok!!1

  ;D

 2. deathblow Says:

  kai išpasakosiu visus komiškus dalykus, pereisim prie temų apie meilę, jė jė! ;)

 3. matrica Says:

  Ežere, aišku, orgnaliai. Net nežinau, kas orginaliau: ežeras ar nieko nesuprast… :)
  Labiausia įsiminęs kada nors skaitytas meilės romanas (gal net vienintelis true meilės romanas, kurį skaičiau) yra Segalo “Love story“. Tiesa, nežinau nė vieno vyro, kuris jį būtų skaitęs. Aš neverkiau jį skaitydama tik todėl, kad aš šiaip neverkiu, bet draugė, kuriai daviau paskaityti, siuntė mane toli už dienos sugadinimą. Jei parašytum ką nors panašaus, turėtum neregėtą pasisekimą :)

 4. M Says:

  man irgi patinka langai, bet man patinka šiaip pro juos spoksoti, kartais net jei nieko už jų nėra.
  o absurdas tai jėga :)

 5. Inga Says:

  Man labiausiai patiko mylimausi vaikystės herojai, nes ir aš buvau “turklių“ gerbėja, tik gaila, kad Rekso šeimininko nemačiau pikantiškesnėse situacijose, gal būtų patikę :DD Taip pat norėčiau pakomentuot langų svarbą, man ir patinka stebėti vaizdą, žmones, bet man nejauku mąstyti apie jų gyvenimus, nes kažkaip galvoju, kad man atrodo, kad gatve eina mergina ir vaikinas, bet po to pamanau, kad jie tik brolis ir sesuo, tada nusijuokiu ir nebemąstau :)

 6. vynousmirth Says:

  Mikelandželas ir man labiausiai patiko, nes buvo iš visų linksmiausias ir dažnai sakydavo ,,cowabunga“, ką aš vėliau ne laiku ir ne vietoje mėgdavau atkartoti, nors tuo metu ir nežinojau ką būtent tai reiškia ;)

 7. ENORCA Says:

  (+1)
  O man labiausiai patiko Rafaelis <3 :D He was awesome! X0

 8. Justė Says:

  kai buvau maža, gavau vėžliuką ir su pussesere davėm jam mikelandželo vardą.
  bet visgi kaip keista vadinti naminius vėžliukus ir animacinius herojus italų meistrų vardais.

 9. Absoliutus Absurdas #1 Says:

  […] gavau stylish blogo apdovanojimą, labai išpopuliarėjau. Šiame įraše minėjau, kad “Man skambino žurnalistai iš ivairių žurnalų ir laikraščių redakcijų, […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: