Migracija

Dabar tu išeini iš jos, palieki kūną atvėsti skausminguose ištuštėjusios lovos šešėliuose, palieki ją išmokti užmerkti akis, kad nematytų, palieki ją išmokti užsikimšti ausis, kad negirdėtų išeinančio tavęs,

kad negirdėtų kaip tu eini ir patenki į kitus miestus, tu patenki į kitus miestus. Gatvės tau malonios, nuveda tave į reikiamus rajonus, palydi tave link namų, kuriuose kažkas dar turi šviesą, ir tu lėtai, bet užtikrintai, negalėdamas atsispirti pats sau, patenki į naujus butus, tu patenki į naujus miegamuosius. Ir tu trumpam, bet visa širdimi daliniesi pasauliu su kita moterimi,

daliniesi akimirka, nuogumu, prakaitu, apgaulingu lengvumu daliniesi su moterimi. Aklas ir kurčias tiesai, kurią bandai nustumti kelionės nuo moters prie moters metu: tu jau nebegali surasti atspirties taško nė vienoje iš jų, tu jau per giliai į savo tuštybės upę įbridai, tavo jūros apžioja, praryja tave.

Bet dabar tu išeini iš jos, palieki kūną atvėsti sunkioje nutilusio miegamojo tamsoje, palieki ją išmokti užmerkti akis, kad nematytų, palieki ją išmokti užsikimšti ausis, kad negirdėtų išeinančio tavęs, kad negirdėtų vėl grįžtančio tavęs, kada tu vėl bandysi surasti šviesą ten, kur jos nėra, jos nėra.

Keliaudamas tuščia erdve, matuodamas tuščią laiką guodi save, kad tau dar liko neaplankytų miestų, nepereitų rajonų, namų, į kuriuos neįkėlei kojos, moterų, kurios dar gali nustebinti bent trumpam, tau dar liko tūkstančiai valandų, kurias galėsi praleisti siekdamas suprasti save. Tūkstančiai valandų, kad galėtum susitaikyti su pralaimėjimu ir drąsiai padėti tašką – tavo žaizda jau nebepagydoma.

Žymos:

2 atsakymai to “Migracija”

  1. jaunosidejos Says:

    hm…idomu, bet man asmeniskai, per jausimingai ir per giliai cia kabinta : )

  2. jaunosidejos Says:

    hm…idomu, bet man asmeniskai, per jausimingai ir per giliai cia kabinta : )

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: