Į Festivalį!

Kadangi praeitais metais likau neaplankęs nė vieno festivalio (norėjau į Satta Outside ir Tamsta), tai praėjusi vasara taip ir liko kažkokia keista, nes nuo 18 metų vasarą pabuvodavau bent viename festivalyje. Tą festivalio trūkumą jaučiau ir šiais metais, todėl iš anksto planavau nuvykti į šių metų Satta Outside. Bet po to planuose atsirado Deftones koncertas Varšuvoj, taigi Satta Outside vėl išmečiau iš planų, nes vargu ar būtų užtekę pinigų tam festivaliui ir dar išvykai į Varšuvą, juolab, kad Satta Outside ir koncertas tą patį mėnesį, ir eina vienas po kito. Kad ir kaip bebūtų, galų gale nusprendžiau važiuoti į festivalį Fire!, o tam įtakos turėjo draugų geri atsiliepimai apie praeitų metų festivalį Operatorinė, kuris vyko toje pačioje, kur šiais metais vyks Fire!.

Šiandien pasidariau sąrašą, ką reikia pasiimti į festivalį. Labai norėjau sutalpinti visus daiktus į savo kuprinę, ir man tai pavyko ;) Tiesa, bandydamas sudėti daiktus į kuprinę greitai supratau, jog viskas netilps, taigi teko atsisakyti: skėčio, šampūno, rankšluosčio, šortų maudynėms (vargu ar teks maudytis, nes vanduo greičiausiai bus šaltas). Tokiu būdu į kuprinę tilpo: šlepetės, keturi vaistai + pleistras, dvi maikutės, vienas storas džemperis (kitą vilkėsiu nuo pat ryto), trys servetėlių pakeliai (nes vis dar sloguoju), trys cigarečių pakeliai, lietpaltis (tas celofanas nuo lietaus), dvi dėžutės sumuštinių, dantų šepetėlis ir pasta, muilas, purškalas nuo uodų, apatiniai, dvi poros storų kojinių ir dvi plonų. Dar tilps ir knyga, tik neišsirinkau, kurią vešiuosi. Pagaliau važiuosiu į festivalį su nedidele kuprine, nes į ankstesnius festivalius nesugebėdavau visko sutalpinti tik į kuprinę; augu ir protingėju ;)

Rytoj ryte liks tik iškepti sumuštinius, ir viskas. Prieš pietus važiuosiu į autobusų stotį, iš ten važiuosiu kažkokiu autobusu, kuris važiuos pro Aukštadvarį, kur ir išlipsiu. Nuo ten paims draugai iš Alytaus. Iš pradžių galvojau nuo Aukštadvario paeiti 10 km/tranzuoti iki festivalio vietos, bet po to atmečiau šią idėją.

Ko tikiuosi iš festivalio: linksmai pabūt su draugais ir pasišokt iš širdies, nes juk slapta esu didis šokėjėlis ;) Pamenu, pirmoje klasėje galima buvo rinktis du būrelius – šokių ir anglų kalbos. Mamos prašiau, kad leistų į šokius, nes iškart įsivaizdavau, jog su šokiais važinėsiu po visą Lietuvą ir šoksiu žmonėms (nuo mažens turėjau polinkį apie viską labai plačiai fantazuoti), bet mama įkalbėjo lankyti ir anglų kalbą. Anglų kalboje sekėsi kur kas geriau, nei šokiuose, bet šokiuose atsirado pirmoji mano meilė gyvenime – mano šokių pora Justina, su kuria vėliau netikėtai pakeitėmė mokyklą ir vis tiek likome klasiokai, bet ji jau nebebuvo mano meilė dėl man nežinomų priežasčių ;) Po to su šokiais nedraugavau labai ilgai, o kai buvau paauglys, tai visokios diskotekos, į kurias eidavau retai, tapdavo tikru košmaru. Tą pomėgį šokti atradau visai neseniai, kai šventėm kambarioko gimtadienį Havanos klube, kur, galima sakyti, buvau priverstas šokti, bet ta prievarta man gerai išėjo, nes buvo smagu šokti, nors muzika ir nebuvo visai nuostabi.

O šiaip mėgstu ir padainuot laidyt gerklę dar ;)

(čia atlieku The Doors – Break On Through (To Other Side))

(čia su Tadu padedam Kęstui repuoti G&G Sindikato dainą “Darome Hip-Hop“)

Fotografijos yra iš vieno karaoke vakaro su nuostabiąja bendrabučio šeimyna (nėra tik Monikos, kuri yra kitoje kadro pusėje); karaoke baigėsi nusirengimu iki apatinių, žodžiu grandžas ;)

Visiems gero savaitgalio!

Žymos: , , , , , , , , , , , , , , ,

2 atsakymai to “Į Festivalį!”

  1. Pseudo Says:

    Sėkmės feste belaidant gerklę! :D

  2. alkoholikairnieksai Says:

    labai džiaugiuosi už tavo sėkmę išvykti į Fire, nors slapta ir pavydžiu labai, nes visi ten važiuoja, o aš sėdėsiu visą savaitgalį tuščiame darbe ir žiūrėsiu seubekus.
    dėl daiktų tai jau nepamenu, kiek metų nebesidarau sąrašo, ką imt į festą, o kuo toliau tuo labiau pastebiu, kad beveik nieko ir nebeimu, nebent būna šalta ar numatomas lietus, nes dažniausiai ką bepaimčiau, nieko nepanaudoju, išskyrus alų ir cigaretes.
    gerai pašėlkit ;)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: