Svajonių Darbas

Salomėja šiandien parašė įdomų įrašą apie svajonių darbą. Skaičiau ir galvojau, koks gi mano galėtų būti svajonių darbas. Kadangi mane labai dažnai erzina batai parduotuvėse, tai greičiausiai norėčiau būti batų dizaineriu. Arba tokiu, kuriam kiti dizaineriai atneštų batus, o aš galėčiau pasakyt “nuimk čia tą šūdiną blizgutį“, “šitos siūlės viską gadina“ ir pan. Bet po to pradėjau galvoti, kad yra ir daug negražių drabužių, ypač kvailų džemperių, taigi norėčiau kurti ir džemperius; o kad jau įsivažiavau, tai pasakysiu, kad norėčiau ir marškinėliams dizainą kurti.

Išmirtų visi hipsteriai! ;)

Jeigu nebūčiau šią savaitę Akropoly ieškojęs batų, bet vietoj jų nusipirkęs striukę, mano atsakymas apie svajonių darbą greičiausiai būtų visai kitoks ;) Laukiu rudens jau net (atleiskit), nes striukės gražumas bado akis ;)

..o šiaip norėčiau dirbti kažką, susijusį su leidyba.

Kad ir kaip bebūtų, rytoj darbe laukia dalykinis susitikimas anglų kalba – sunku patikėt, kad tokia našta gali užgulti jauno vargšo archyvaro pečius. Vakar net nusipirkau dvejus marškinius ir diržą, tikiuosi visa tai kažkaip padės man.

Žymos: , , , , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: