Judėjimas Pirmyn

Pažintis su mergaite-eilėraščiu kelia vis daugiau pamąstymų. Daug galvoju apie savo poziciją merginų atžvilgiu, ypač pažinčių metu. Pabandysiu viską paaiškint.

Merginų išvaizda. Anksčiau visada būdavo taip: patenki kažkur, kur susipažįsti su nepažįstamomis merginomis, tada nusižiūri vieną kurią nors, kuri traukia dėl išvaizdos, ir tada pamažu sėlini prie jos. Jeigu viskas susiklostydavo palankiai ir pradėdavau kalbėtis su mergina, bendraudamas visada stebėdavau jos išorę, tarsi norėdamas įsitikinti, ar ji tikrai man graži. Viskas sukdavosi apie jos grožį; mano pagrindinis uždavinys būdavo sudominti merginą savo kalbomis arba ją pralinksminti (mano tragikomiška asmenybė dažniausiai lemdavo tai, jog kalbėdamas apie dalykus, kurie dedasi mano pasaulyje, merginas daug dažniau pralinksmindavau, o ne sudomindavau). Tokiu būdu susipažinus su mergina, kuri man atrodydavo graži, aš jai visada priklijuodavai etiketes “faina“ ir “įdomi“.

Klausymasis. Tiesa ta, jog ne visos gražios merginos, kurios man patikdavo, būdavo įdomios (apie žodį “faina“ net nekalbu, nes jis išvis neturi svorio). Pagrindinė klaida, kurią darydavau, buvo susijusi su tuo, jog aš nebūdavau linkęs klausytis merginų. Aš sudarydavau įvaizdį, kad jų klausausi, bet dažniausiai labai daug dalykų, kuriuos jos pasakodavo, praeidavo pro ausis; dalis merginų žodžių likdavo kažkur, bet blogiausia tai, jog aš jų neįvertindavau laiku – susimąstydavau apie kai kuriuos dalykus žymiai per vėlai. Pvz. buvo tokia mergina, ji buvo labai mano skonio, ir tai neleido man įsiklausyti į jos žodžius, kuriuos ji pasakė dar prieš mums pradedant draugauti: tai kad aš nuobodi. Ir ji tikrai tokia buvo, kaip pasirodė vėliau, ir aš po to ilgai kaltinau save, jog nesugebu sugalvoti ką mums veikti kartu, kad nejausčiau tos nuobodybės.

Pokytis. Pirmas planuotas susitikimas su mergaite-eilėraščiu man buvo neįtikėtinai keistas: grįžęs namo negalėjau tiksliai prisiminti, kaip ji atrodė, bet užtat galvoje sukosi be galo daug dalykų, apie kuriuos ji kalbėjo. Su ja bendrauti buvo be galo įdomu, ji kaip reikiant privertė mane galvoti apie daug dalykų. Tai buvo vienas įdomiausių pasimatymų per šiuos metus + malonus be jokių pastangų. Pagrindinis skirtumas tarp mergaitės-eilėraščio ir kitų merginų, su kuriomis bendravau/flirtavau prieš tai, yra tas, jog ši mergaitė iškart sužavėjo savo asmenybe – tai privertė mane atsikratyti įpročio vertinti jos išvaizdą atskiromis dalimis (veidas, plaukai, rankos, o po to – visa kita); kitoms visada spėdavau primesti įvertinimus “graži“, “simpatiška“, “įdomi“, tą kvailą “faina“ arba statusą “tik draugė“ (šis statusas nėra blogas, greičiau atvirkščiai – labai pagirtinas pasiekimas). Mane žavi tai, jog ji turi daug veiklų, domisi įvairiais dalykais, ir, atrodo, yra natūraliai pozityvi, o aš jau metus ar ilgiau sau kalu į galvą, jog būtent tokios merginos man ir reikia, nes: 1.) kai domina tik išoriniu grožiu, tai tada anksčiau ar vėliau nieko gero iš to neišeina; 2.) kai neturi savo veiklų, tada atitraukia mane nuo mano užsiėmimų ir po kiek laiko aš tampu nelaimingas.

Ruduo kol kas įdomus.

Žymos: , , , , , , , ,

3 atsakymai to “Judėjimas Pirmyn”

 1. Kyrija Says:

  Ploju rankutėm, radai :). Ir galvoju, jog man būtų visai neprošal veiklai “būti bare“ rasti kokį nors švelnesnį pakaitalą, nes dabar esu nebent mergaitė-groteskas.

 2. Aistė Says:

  šaunuolis, branda, matyt, po truputi beldžiasi.
  šiaip fizinis žmogus yra itin nesvarbu. na taip, visi/visos nori gražesnio/ės, bet kai pagalvoji, kiek gražių žmonių kasdien praeina gatvėj ir supranti (bent aš suprantu), kad abejotina, jog bent vienas iš jų yra išties įdomus. tada atsiranda svarbesnių prioritetų…

 3. veikiantis Says:

  geras įrašas, atviromis kortomis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: