Dokumentacijos Planas

Nustojau rašyti apie atostogas, nes rašymas apie tai, ką veikiau, ką galvojau, kur ėjau, ką mačiau, tapo itin tinkama forma tam kūriniui, kurį vasarą suplanavau – apie vyruką, kuris jaučia, kad turi problemų dėl nežinojimo, ką veikti ir kuo būti. Jis tarsi ir žino, ko jam reikia norėti, bet tai jo iš tiesų nedomina. Jausdamas spaudimą iš aplinkos, jis stengiasi būti normalus kaip ir visi, bet jo nenatūralus elgesys iššaukia jo keistus poelgius. Na, kažkas tokio.

Taigi, parašęs apie tris savo dienas, pasijutau kaip tikras keistas veikėjas pagalvojau, jog reikia nustoti rašyti ir tinkamai suplanuoti kur kokius akcentus dėti šiame gimstančiame apsakyme (?), kad išvengčiau pasikartojimo, o savo stiliumi jau ir taip nuobodokas kūrinys netaptų atgrasiai nuobodus. Sakau nuobodokas, nes man pačiam mano įrašai, kurie yra susiję su ėjau-mačiau-galvojau, atrodo niekam tikę; kita vertus, mane visada stebino, jog būtent tokie įrašai visada sulaukdavo susidomėjimo ;)

Dėkoju visiems skaitantiems ir karts nuo karto paliekantiems komentarus, Jūs mane skatinat stengtis.

– – –

Šiandien sužinojau, kad galiu būti atleistas iš darbo, todėl dabar, gerai pažinodamas save, pulsiu į ilgą nerimo stadiją ir greičiausiai negalėsiu prisėsti rašyti, nors būtent ši sudėtinga ir nemaloni situacija kaip tik labai tinka bendrai būsimo kūrinio nuotaikai.

Žymos: , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: