Pusryčiai

Pagaliau sulaukiau komandiruotės į Alytų. Buvo suplanuota, kad komandiruotė prasidės kažkada balandį, tačiau va kaip viskas išėjo. Kad ir kaip bebūtų, labai džiaugiuosi, nes pastaruoju metu darbe daug įtampos, ir tai vargina, ir vargina, ir vargina taip, jog pradedi galvoti apie kokį nors naują darbą, kuriame viskas būtų daug geriau.

Alytuj dirbsiu nuo birželio 4 iki 18 dienos. Jeigu viskas pasiseks taip, kaip reikia, komandiruotė bus pratęsta dar vienai savaitei, o jeigu viskas dar geriau pasiseks – tada dar bent mėnesiui.

Viena vertus, truputį baugu grįžti tokiam laikui ir gyventi kartu su mama. Kita vertus, kas gali būti geriau nei Alytus vasarą? Draugai, parkas, dviratis, futbolas,  o dabar aš dar ir bėgioju, tai visai super ;) Paskutinį kartą dalį vasaros Alytuje praleidau 2009 metais, bet tą vasarą močiutė pateko į avariją, o diedukas mirė, taigi nebuvo tada tų nerūpestingų dienų, kaip kad anksčiau.

Geros jums vasaros pradžios ;)

Žymos: , , , , , , , , , , , , ,

2 atsakymai to “Pusryčiai”

  1. vonioje Says:

    niekada nebuvau komandiruotėje, kaži, koks tai jausmas

    • arsonist's prayers Says:

      jeigu būčiau komandiruotas ne į gimtą miestą, tada turbūt jau būčiau išprotėjęs nuo vienumos ;) dabar, net dirbdamas Alytuje, kasdien praleidžiu 7h neturėdamas su kuo paprasčiausiai pasikalbėti, nes man paskyrė tokį kabinetą, kuris jau seniai nenaudojamas, čia niekas neužsuka; galų gale, niekam neįdomu, kaip aš dirbu ir ar aš išvis dirbu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: