Depresijai Valio

Ką tik pamačiau dar vieną kažkokios merginos tinklaraštį, kuris buvo toks fainas, stylish ir t.t. Mergina surašė daug faktų apie save, kad skaitytojai galėtų ją geriau pažinti. Bet ar tai kam nors įdomu? Ir išvis, tinklaraščio skaitytojai yra labai mistinis dalykas.

Kokia baisi tragedija: pop kultūra mus išmokė elgtis kaip garsenybėms, daryti iš savęs dėmesio vertus objektus, reikalauti dėmesio. Štai toji mergina tinklaraštyje pateikia tokį dalyką: “Pirmą kartą Titaniką žiūrėjau neseniai, neverkiau“. O kam tai rūpi? Ar tai yra įdomus faktas? Aš, štai, galėčiau pasakyti: “Vaikystėj kieme tupėjau po tankiu krūmu ir žaidžiau, ir taip kakū užsimaniau, jog po tuo krūmu ir padariau, o po to nuėjau namo. Niekas nematė, o vėliau su draugais piktinomės, kad kažkas pašiko tiesiog po krūmu“. Kam tai įdomu? O kam įdomu tai, kad Afrikoj badauja žmonės?

Tu atsidarai savo alų, prisidegi cigaretę. Arba pasipudruoji nosytę, užsimauni kvailas timpas. Tau nerūpi kitų badas, kas kur kada pašiko ar kada pirmą kartą pamatė Titaniką. Ir tu teisus, kad vienas negalėtum nieko pakeisti, net jeigu tau rūpėtų nuo bado mirštantys žmonės. Bet tau nerūpi, ir tu, nuėjęs į virtuvę, iš šaldytuvo išmeti sugedusį maistą, kurio net nespėjai suvalgyti.

Gyvenime vargu ar gali egzistuoti kažkokia absoliuti teisybė. Ir vis tiek – mes tikime šia miglota idėja apie teisingumą. Kuriame savo gyvenimus remdamiesi kažkokiomis bendromis, nujaučiamomis taisyklėmis. Pykstam ant kitų ir savęs, kai vėliau pasirodo, jog viskas nėra taip, kaip mes tikėjomės.

Mes tikėjomės, kažkada mes tikėjomės būti laimingi, ir aš kartais galvoju apie tave. Atrodo, praėjo tiek daug laiko, ištisi gyvenimai, daugelį dalykų jau užmiršau, bet vienas klausimas dar ir dabar liko neatsakytas – o kas būtų buvę, jeigu?..

Kiek daug mes turim tuštybės:

32. Nepasakau vaikinui ka jauciu , nebent, kai jau draugauju.

33. Esu labai komunikabili, jei zmogus mane sudomino.

34. Nelabai megstu  siaubo filmu.

35. Labai nemegstu gyventi palapineje, del to i isvyka su palapinemis niekada nevaziuoju.

Nežinau, kas man šiandien užėjo. Galbūt depresija po labai gero savaitgalio.

Žymos: , ,

5 atsakymai to “Depresijai Valio”

 1. momo Says:

  Vienas geresnių tavo įrašų, Povilai.

 2. Pseudo Says:

  Tokia košė makalošė, bet joje visi ingridientai puikiai dera tarpusavy ;}

 3. viktorija Says:

  kai buvau maža, kažkas pasakė, kad balti drugeliai – labai blogi padarai, jie deda kirmėles ir naikina kopūstus, tai aš labai daug tų blogų drugelių prigaudžiau ir su plyta pritrėškiau į balą. o to po su draugais piktinaus, kaip gali kažkoks beširdis taip drugelius kankinti. nu ir kas, kad niekam nerūpi, vis tiek pasipasakojau.

  ne tame esmė, kad kažkam neįdomu; esmė, kad įdomu nors kažkam. visokių žmonių yra, visokių ir reikia.

  pataikant į šio įrašo toną – kažkam viskas, ką tu rašai ir darai yra visiškai dzin. nu ir? svarbu tie, kurie prisidegdami cigaretę ar eidami vakare namo apie tave pagalvoja.

  auditoriją svarbu susirasti, va.

 4. cinamonoKrautuvele Says:

  paslėpk kur nors giliai stalčiuje klausimą su “jeigu“. dar nusikankinsi iki afrikos vaikų lygio :)

 5. Hanerietė Says:

  Aš manau, kad visi mes blogus rašom sau. Nes realiai, na kiek ilgai gali būti įdomu kas dedasi kito žmogaus galvoje? Nebent ten tokia unikali asmenybė, kad vis iš naujo nustebina…
  O ta mergina tai gerulė. Cha…
  Aš tai visada pasakau vaikinui, jei jis man patinka. Net jei nieko iš to nebus, net jei nenorėčiau, kad būtų, man neišeina nepasakyti. Paskui jaučiuosi geriau, kad visiems viskas aišku.
  man šiandien depresija. Mašinoj verkiau ir mėginau išklykti liūdesį. Skauda dabar gerklę… :/

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: