VGN Archyvai #2

Kalba netaisyta. Varduose, pavardėse ir vietų pavadinimuose paliktos tik pirmosios raidės.

– – –

L.O.
VII b klasės mokinės,
gimusios 1966 m.
PASIAIŠKINIMAS

Aš L.O. balandžio 13 dieną 16 val pas nieką neklausus nuėjau į parduotuvę voko parduotuvė buvo uždaryta nuėjau į miestą į kioską prie stoties. Nuėjau prie stotelės važiuoti atgal į internatą. Stotelėja stovėjo buves mokyklos ukvedys J.J. mane pasisveikino. Ir sako važiuojam į centrą. Su juo nuėjau į kiną į kino teatrą “T.“ 21 val. Paskui nuėjom į viešbutį “S.“ J. padavė karini bilieta ir mus įleido už viežbuti J. sumokėjo septynis rublius. Aš buvau 321 kam. o J. 322. Permiegojau atsikėliau ir išėjau. Su J. 321 kambari permiegojom ir išėjau į internatą. Aš miegojau su J.J. ir su juo miegojau. Ir turėjau santikius.

Šendien išėjom 8 valandą abudu. Ir jis pasakė kad Penktadieni ateis. Kad ir anksčiau jis duodavo cigarečių dektukų ir į sklepą vedė gerti. Vieną kartą jis nusivedė į sklepą ir davė dektukų ir cigarečių kaip dar J.J. buvo jis internate jis sako tu nebijok jeigu tave nors muš, tai pasakysi man aš juos sutvarkysiu. Vakar klausė ar dar muša vaikai pasakiau kad nemuša. Aš pradėjau rūkyti nuo penktos klasės. Dabar aš nusipirkti cigarečių nueini į parduotuvę pamatau koki nors seni ir paprašau nuperka. O pinigu gaunu kai mama atvažiuoja. Cigaretes laikau tašėj internate su mergaitėmis rūkau R.R., ir su Š.D.

Su vyrais pradėjau santikiauti atvykusi į internatą. Mes su sesere atvažiavom mus vežė sesuo A.L. ir jos bernas K.M. ir nenuvedė į internatą sako neikim į internatą aš sakau einam o ji sako neinam o aš sakau bus kas nors blogai o sesuo pasakė einam į mišką gribauti o mes su sesere nuėjom ir sutikom bakura 17-18 metų mes su sesere nuėjom toliau ir sesere pririšo prie medžio aš pradėjau rėkti ir bėgti o jis atsilenkė peilį ir bėgo prie manęs aš bėgau prie sesers o mane pagavo ir išprievartavo ir nenorėjau eiti vakare į internatą ir nuėjom su sesere į galą miesto ir buvo žaginiai ir inlindom į šieną pernakvojom o rytą nuėjom Į Butrimonis ir nuėjom pas tėvo pusesere.<…>

Žymos: , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: