Sniegena Mano

Išlipti iš lovos, nusimaudyti, papusryčiauti, išsivalyti dantis, apsirengti kokiais nors drabužiais. Eiti į darbą, važiuoti į darbą. Sveikintis, būti maloniam, šypsotis, pritariamai linksėti galva. Mokyti savo mamos metų moterį archyvuoti dokumentus; o ji net nemoka naudotis kompiuteriu. Ir vis tiek – būti pozityviai nusiteikusiu, šypsotis, pasiūlyti kavos, pasakyti gerą žodį. Atitikti lūkesčius reiškia nuolat meluoti.

Po darbo grįžti namo, nors jau seniai nebeaišku, kur yra tavo namai. Ir tada persirengti, pavalgyti bet ką, ką tik gali rasti. O tada leisti laiką taip, kad kuo mažiau skaudėtų: kurti absurdiškus dalykus, klausytis muzikos, kuri visa jau kurį laiką tau skamba vienodai, paskaityti knygą ar pažiūrėti kokį nors serialą arba filmą. Iš inercijos. Toks plūduriavimas. Ir kai tau eilinį vakarą parašo mergina, kuri galbūt vis dar kažko tikisi, tu pasistengi surasti tinkamus žodžius, kuriais galėtum pratęsti jūsų ilgus metus trunkantį draugišką flirtą, nors “draugiškas“ ir “flirtas“ nelabai dera.

Atsigulti į beformę lovą, užsikloti, nusikloti, nes per karšta, ir vėl užsikloti, nes per šalta. Negalėti užmigti, vartytis lovoje. Melstis ir užjausti dievą. Atsikelti ir uždaryti langą, kad nesigirdėtų triukšmo iš gatvės. O tada, jeigu pasiseka – tušti sapnai iki tol, kol nuskambės žadintuvas ir tu turėsi vėl keltis. Jeigu nepasiseka, jeigu tikrai labai nepasiseka – mintys apie moterį, kurios tu nori arba kurios tau reikia.

Tarp “reikia“ ir “nori“ plyti milžiniška praraja. Dažniausiai jaučiu tik norą, potraukį, o tai, ko man iš tiesų reikia, lieka man nežinoma. Man norisi didžiakrūčių, mažakrūčių, su plačiais klubais, smulkaus sudėjimo, stambaus sudėjimo, brunečių ir blondinių. O reikia nė vienos iš tų, kurias pamatęs užsinoriu. Ta ieškoma yra visai kažkur kitur: ji nesilanko parduotuvėse, kuriose apsiperku, nesilanko baruose, į kuriuos užsuku su draugais, neapsireiškia pažįstamų vakarėliuose, su ja nesusipažįstu per festivalius, jos nėra feisbuke. Bet vis tiek neatsisakau to žinojimo, jog ji egzistuoja. Užtikrintas esu todėl, jog kartą tokia jau buvo. Po to buvo kita, tačiau ji buvo užimta. Jeigu niekada nebūčiau sutikęs tokių moterų, nekvaršinčiau sau galvos ir gyvenčiau taip, kaip išeina.

Bet dabar, dabar yra tas trūkumas, kurio niekaip nepavyksta užglaistyti. Ir jis šią vasarą veda mane iš proto.

Žymos: , , , , , , , , , ,

4 atsakymai to “Sniegena Mano”

 1. comet4g Says:

  iki širdies gelmių pažįstamas jausmas.

 2. nepatinka Says:

 3. Tamagochi Says:

  Norėjosi kažką praktiško pasiūlyti ala “geriau žvirblis rankoje, negu sniegena alternatyvioje visatoje“. Bet juk svarbu ir tas ieškojimo jausmas.

 4. alkoholikairnieksai Says:

  kaip ten sako, jei nori to, ko neturi, turi padaryti tai, ko nedarai.
  bet lengva jiems sakyt:)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: