Didžiausia Tikimybė Išridenti 7, Mažiausia – 2 ir 12

Penktadienio laukiau su nekantrumu – turėjo atvažiuoti draugai iš Alytaus, buvom numatę du koncertus aplankyti. Bet taip išėjo, kad man džiugiai rašant semestrinio darbo įvadą gavau žinutę, jog vienas draugas susirgo ir neatvažiuos, o ar kitas atvažiuos – irgi neaišku. Subjuro nuotaika, viskas apsiniaukė. Toliau rašiau įvadą, bet nebuvo jokio džiaugsmo. Galėjo juk būti ir taip, jog neatvažiavus draugams išvis liksiu sėdėti namie, nes kartais taip jau būna, jog ir vietiniai čia ima ir nenori eiti pasiklausyti gyvos muzikos.

Bet viskas išsisprendė palankiai: vienas draugas atvažiavo, susitikom, nusipirkom alaus, nuėjom į Kably. Prieš pradedant groti pirmajai grupei, Kablys jau buvo pilnas pilnas. Pirmoji grupė buvo vietiniai The Turbos – grojo surf/rokenrolą, buvo nuostabaus gyvo ir pulsuojančio rokelio užtaisas. Antri grojo taip pat vietiniai, Banda Dzeta – toks balkaniškos/folk muzikos mišinys, kuris po prieš tai klausyto smagaus roko nelabai klausėsi.

Koncertui pasibaigus prasidėjo trumpi pokalbiai su visokiais žmonėmis. Ir vienu metu, kai pastebėjau į mane žiūrinčią merginą ir pats į ją užsižiūrėjau, mane užkalbino kita mergaitė ir paklausė ar čia aš taip skaniai kvepiu. Sutrikau, o ir šiaip pokalbis nesusiklostė, nes mane pradėjo kalbinti draugas. Viskas toliau labai fragmentiškai vyko: su kažkuo kalbu, juokiuosi, galvoju ką veikti toliau, skambina kambariokas, žmonės malasi ir malasi, pažadu ateiti į Bixus, bet jau einu su draugu ir iš matymo matytais žmonėmis į Pogo. Ten atsidūręs prisėdu ir greitai suvokiu, kad reikia galvoti apie kelionę namo, nes tie iš matymo matyti žmonės, dievaži, aš neturiu su jais apie ką kalbėti.

Tada ir pamačiau tas dvi merginas. Sėdėjo man prieš akis prie Queen staliuko. Norėjau eiti su jomis pasikalbėti, tai atsistojau ir nuėjau. Kartais mėgstu žmonių klausti, kokia kūno vieta jiems labiausiai patinka (turiu vieną hipotezę). Pirmoji mergina atsakė, kad nugara, o jos draugė atsakė tą patį. Buvo keista. O kai paklausiau, kaip joms atrodo, kuri jų draugės kūno vieta atrodo draugei gražiausia/labiausiai patinka, jos vėl vienodai atsakė – ausys. Buvo dar keisčiau. Po to mes ėjom parūkyti, o grįžę toliau kalbėjom. Vėliau prie mūsų prisijungė mano draugas.

Merginos buvo fainos. Tokios paprastos. Bendravimas su jomis nereikalavo jokių pastangų. Tamsiaplaukė veidu ir kalbėjimo maniera buvo labai panaši į vieną iš draugo buvusių merginų, o kita atrodė tokia paprastai elegantiška, lyg ir priminė kažkokią aktorę. Buvom su jomis tol, kol atėjo barmenas ir pasakė, kad baras jau tuoj užsidarys. Apsirengėm ir išėjom. Buvo kažkiek po 05h, jau važiavo viešasis transportas. Maloniai atsisveikinom su merginomis ir išvažiavom namo. Taip viskas paprasta ir lengva.

O kitą dieną ilgai miegojom ir žaidėm stalo žaidimus.

– – –

Kai pasninga, viskas visada supaprastėja. Imu atskirti bendravimą nuo susižavėjimo, susižavėjimą nuo meilės, ramybę nuo prastos nuotaikos, o ir šiaip – negalvoju apie dalykus, kurie nuo manęs nepriklauso. Norėčiau išlaikyti šį nuskaidrėjimą ilgiau.

Žymos: , , , , , , , , , , , , ,

4 atsakymai to “Didžiausia Tikimybė Išridenti 7, Mažiausia – 2 ir 12”

 1. Ruta Says:

  Kokia hipoteze?

  • arsonist's prayers Says:

   Maždaug tokia: žmogus pats negali pasakyti, kuri jo kūno vieta jam labiausiai patinka, todėl atsakydamas į klausimą jis įvardija tokią savo kūno vietą, dėl kurios yra susilaukęs komplimentų iš kitų žmonių. Jeigu žmogui įprasta girdėti, kad jo akys gražios, greičiausiai jis ir pasakys, jog jo akys yra gražiausia kūno vieta.

 2. kita Rūta Says:

  gerai, kad niekad nesulaukiau tokio klausimo – tektų ilgai galvoti, ką atsakyti. va, pakėliau akis nuo kompo ir susimąsčiau: manau, kad neturiu kokios nors vienos idealios kūno dalies, gražesnės už kitas, bet jos sudaro visai neblogą visumą, kuri man patinka. bet jeigu kas nors va taip užkluptų netikėtai su klausimu ir reikėtų būtinai išskirti vieną dalį, tai dar nežinia, ką atsakyčiau – priklausytų nuo įvairių aplinkybių ir dar nuo to, kaip norėčiau pasirodyti. juk nemanai, kad žmonės visada atsako nuoširdžiai? kartais net nesąmoningai stengsis pasakyti kažką nebanalaus. imčiau ir pasakyčiau, pavyzdžiui, kad mano gražiausia dalis yra žąstai.:))

  • arsonist's prayers Says:

   žąstai ;) pritariu tau – tikrai ne visada galvoju, kad žmogus pasakė tiesą. pastebiu, jog šis klausimas išmuša žmogų iš vėžių ir jis visai nenori atsakyti į šį klausimą. dažniausiai pasitaikantis atsakymas – akys. kai tik tokį išgirstu, galvoju: kaip pačiam žmogui gali būti gražios jo akys? man tai yra nesuprantama ;) tiesa, jeigu žmogus atsako akys tik dėl to, jog jam kažkas yra sakęs, kad jo akys gražios, tai dar galima padaryti ir tokią išvadą: vyrai dažniau nei kitą gražią moters kūno dalį įvardija akis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: