Somehow Calm

Negaliu suprasti, ar paskutines dvi savaites esu ramus, ar apatiškas.

Mane supantys žmonės labai emocingi – pikti, suirzę, isteriški, plepūs. Būdamas šalia jų jaučiuosi keistai, nes pats nesu nei irzlus, nei piktas, nei labai kalbėti noriu. Tiesiog sėdžiu, dirbu arba klausau paskaitų universitete. Įdomu stebėti kaip žmonės skirtingai reaguoja į vienodus dalykus, pvz. mano ir mano grupiokių reakcija į atsiskaitymus ir egzaminus – aš toks ramus, o jos suirzusios. Nežinau, nuo ko tai priklauso, galbūt prieš Kalėdas visi tampa jautresni.

Aš vis dar nejaučiu jokios Kalėdinės nuotaikos. Anksčiau visada ją jausdavau, kartais ji pasireikšdavo jau gruodžio pradžioje; vėliau apnikdavo slogi nuotaika. Bet dabar jokios nuotaikos nejaučiu, ir viskas. Esu sukoncentravęs mintis į studijas ir darbą, taip pat stengiuosi atsiriboti nuo to irzlumo, kuris yra tarsi apsėdęs kitus. Net visos merginos dingo iš galvos; visi variantai dabar kelia šypseną.

Man patinka ramybė, žiema yra ramybės oazė. Taip gera tiesiog sėdėti kambaryje neįjungus šviesos ir žiūrėti pro langą į užpustytą kiemą, apšviestą oranžine šviesa, krentančia kažkur iš aukštai. Man nereikia niekur eiti, nereikia skubėti, nenoriu nei kviesti, nei būti pakviestas eiti išgerti. Jeigu aš kada nors sugebu būti laimingas pats iš savęs, tai tik žiemą.

Žymos: , , , ,

4 atsakymai to “Somehow Calm”

 1. Simona Says:

  Turbūt suirzę, nes nenori skolų gauti , pati turbūt taip pat gan apatiškos nuotaikos esu, visuomet ant žiemos tokios nuotaikos suima, gražiai įrašas susiskaitė :)

 2. Edita Says:

  man ir panaši būsena, tik kartais atrodo, kad tas ,,nenoriu nei kviesti, nei būti pakviestas“ užtrunka gan per ilgai ir taip nuo visko ir visų pamažu nutolstama.

 3. Rūta Says:

  gerai tau.. na, bet tu turbūt žinai (skirtingai nei grupiokės), kad jokio skirtumo, kaip ta sesija praeis. nors pastebėjau, kad iš tiesų merginos šitoj vietoj jausmingesnės – tikriausiai išlenda tas suknistas pareigingumas…
  bet man sesija irgi būna ramus metas – bet tai tik todėl, kad mano tokia specialybė – po kūrybinių darbų peržiūrų atėjusios sesijos yra tikras malonumas ir atgaiva.;)

 4. arsonist's prayers Says:

  […] merginos, o gal tik dėl įvaizdžio, kurį apie ją buvau susidaręs. Bet galiausiai, kai pasnigo, nusiraminau ir atsidaviau mokslams. Senuosius metus su draugais baigiau labai linksmai sodyboje prie […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: