Antivalstybinė veikla / sapnas 2016.01.22

Sapnavau kad su kolegomis policininkais ar saugumo darbuotojais apžiūrinėjam kažkokį butą jame ieškome įkalčių dėl antivalstybinės veiklos o mane aplanko keistas jausmas kad aš jau čia esu lyg ir buvęs kad kai kurie daiktai man čia pažįstami ir mes lankomės tame bute kasdien kai tik jame nebūna gyventojų bet taip nieko ir nerandam o vieną dieną apžiūrinėdamas drabužių spintą išvystu tokią suknelę ir suprantu kad čia gyvena G. ir dėl to man čia viskas atrodo kažkur jau matyta.

Po to mano vadovas man paskiria užduotį aš turiu atnaujinti bendravimą su G. kad būtų galima išsiaiškinti ar ji prisidėjusi prie antivalstybinės veiklos ar ne ir aš tada suvaidinu kad netikėtai ją sutinku ir mes kalbam ir susitariam susitikti ir tai tęsiasi kelias savaites o mane trikdo tai jog jaučiu jai simpatiją galvoju ar tai netrukdo man atlikti patikėtos užduoties ir tada bandau save įtikinti kad ji man iš tiesų nepatinka kad tai tik nostalgija o ji mane vieną vakarą pakviečia užeiti į svečius ir kai ji nemato aš prieš tai išjungiu visus sekimo prietaisus įtaisytus jos bute kad mano kolegos iš policijos ar saugumo negirdėtų ir nematytų ką mes galbūt veiksim naktį.

Nubundu pas ją vis dar naktis suprantu kad mes mylėjomės jaučiuosi gerai ir jau žinau kad niekad jos neįduosiu nei policijai nei saugumui ji prabudusi pasakoja apie mūsų senesnę draugystę aš klausausi ir man norisi verkti ne tiek iš liūdnumo kiek dėl to kad kartais būdavau toks nedėmesingas jai anuomet po to aš išeinu į darbą ten rašau ataskaitą reziumuoju kad G. niekaip neprisidėjusi prie antivalstybinės veiklos taip sapnas ir baigiasi.

– – –

Keista, kad ją sapnavau, nes nuo tada, kai kalbėjom paryčiais ir pasakiau daugmaž tai, ką norėjau, aš apie ją negalvoju. Sapną turbūt galima paaiškint tuo, jog vakar skaičiau straipsnį apie tyčia suklastotus parodymus byloje prieš narkotikų prekeivius, o prieš pat miegą skaičiau “Paniekos metą“ (viena iš “Raganiaus“ serijos dalių), kuriame vyko santykių aiškinimasis, perversmas ir dar buvo rašoma apie seksą.

Žymos: , , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: