Pramiegotas susitikimas / sapnas 2016.02.28

Sapnavau kad turiu nueiti į parduotuvę Drogas nes esu pažadėjęs Rū. pakeisti ją darbo metu ir nuėjęs į parduotuvę pagalvojau nejau ji tikrai dirba Droge nuo kada ji čia dirba buvo sunku viską suprasti aš nieko neišmaniau apie prekes Droge kažkokia kita darbuotoja man atnešdavo dėžes su prekėmis ir aš jas turėjau sudėti į lentynas reikiamose vietose nieko daugiau viskas buvo paprasta.

Vėliau buvau namie bet jie buvo visai kitokie buvau viską perstumdęs pakeitęs turėjau labai didelį monitorių ir dideles garso kolonėles čia buvo kaip įrašų studija ar kažkas panašaus buvom su Tadu Kurmiu ir dar kažkas buvo kambaryje mes turėjom įrašyti naują MTp albumą pastačiau du studijinius mikrofonus ir pakviečiau Tadą įrašyti vokalą bandėm daug kartų aš pavargau ir nuėjau prigulti ant sofos gulėdamas galvojau kad negaliu užmigti nes po to pramiegosiu kelionę mat dar turėjau nuvykti į Klaipėdą šįvakar susitikti su Rū.

Mane prižadino draugų juokas nubudęs pamačiau kad dabar jau 19 val. jei dabar išvažiuočiau į Klaipėdą labai vėlai ten atsidurčiau būtų mažiausiai 22 valanda per vėlu susitikti su Rū. o ir kur aš ten nakvosiu prisiminiau kad žinau prie autobusų stoties vieną hostelį tai ten ir miegočiau bet jau vėlu ir nebūtų laiko net kur eiti nebent pasivaikščioti kaip aš jai paaiškinsiu kodėl neatvažiavau negražu kad pramigau nors jei norėčiau tai dar galėčiau išvažiuoti stebėčiau pro langą kelių stulpelius ir vis tiek po kažkiek laiko atsidurčiau Klaipėdoje.

Nusprendžiau nueiti nusiprausti ir viską apsvarstyti taip sapnas ir baigėsi.

Žymos: , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: