Filmai

Half-baked (1998m.)

Toks visiškai tūpas filmas, kurį kažkada prisiminiau matęs per televiziją. Istorija apie senų draugų chebrą, kuri toliau gyvena kartu, dirba prastus dirba ir kasdien rūko žolę. Žolę kartais rūko ir šuo. O vieną dieną jų draugas, išėjęs į parduotuvę nupirkti užkandžių, netyčia nužudo policininko arklį ir yra įkišamas už grotų. Tada draugai nusprendžia, kad draugą reikia išvaduoti, bet užstatas brangiai kainuoja, tai jie imasi pardavinėti žolę. Nors kai kurie veikėjai filme labai erzina vaidindami apsipūtėlius, bendrai filmą galima žiūrėti ir net kartais nusijuokti.

***

Thursday (1998 m.)

Juodo humoro trileris. Istorija kaip vieną vyruką aplanko senas draugas, su kuriuo jie kadaise pardavinėdavo narkotikus ir žudydavo žmones. Vyrukas dabar susitvarkęs, turi žmoną ir gerai gyvena, o jo draugas lyg netyčia jo namuose palieka du lagaminus kokso, o to kokso pradeda ieškoti ir tikrą velniavą nekalto vyruko namuose kelti įvairūs narkotikų prekeiviai, korumpuoti mentai ir t.t.

***

The Toxic Avenger (1984 m.)

Legendinis Troma studijos filmas, tikras hitas, susilaukęs begalės tęsinių.

Filmas pasakoja istoriją kaip labai visiems nepatinkantis bičas, po kietų bičų iškrėsto pokšto, bėgdamas įkrenta į toksinių atliekų konteinerius ir po to taip mutuoja, jog iš paliegusio tampa tikru raumenų kalnu, tiesa, nelabai gražiu. Tada jis pradeda keršyti visiems savo skriaudikams ir šiaip įveda tvarką mieste. Sunku paaiškinti, koks šio filmo stilius, tiesiog smagiai besižiūrinti nesąmonė, kupina juokingo smurto.

Žymos: , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: