Laiškai sau (2)

Greitieji autobusai taip greitai važiuoja, kad žmonėms iškrenta smegenys.

***

Kuris Lietuvos prezidentas kolekcionavo prijuostes?

  • (A) Valdas Adamkus
  • (B) Aleksandras Stulginskis
  • (C) Kazys Grinius
  • (D) Antanas Smetona

***

Labas, Povilai,

jau taip ilgai nemačiau tavęs. Diena iš dienos vis niūriau ir tamsiau. Nesibaigiantys lietūs, žvarbus vėjas, permirkusios kojos. Pasibjaurėtini, akį merkiantys nusigyvenę vyrai, šiepiantys dantis, lydintys mane einančią gatvėmis.

Pasiilgau paukščių, čia vien automobiliai sprangsi. Ir jokios upės, tik pilkos balos. O vieną dieną mačiau vyrą, stovintį ant aukšto pastato stogo. Galvojau – šoks ar nešoks. Sustojau ir žiūrėjau į jį, bet jis taip ir nenušoko. Pasukau link darbo, atėjau pavėlavusi. Direktorius paklausė, kodėl vėluoju, atsakiau, kad stebėjau vyrą ant stogo ir laukiau, kol jis nušoks. Direktorius sutriko klausydamasis mano pasiaiškinimo.

Šiame mieste jiems neužtenka drąsos susimąstyti, neužtenka drąsos galutinai nusivilti ir užbaigti savo komą.

O kaip tu gyveni? Ar gražus ruduo Vilniuje?

Per šimtą apkabinimų nuo tavęs nutolusi

Saulė.

***

Blažiejus Abraitis (1899-1975 m.) buvo gydytojas histologas. Kadangi sunkiai sirgo jo tėvas, mažasis Blažiejus turėjo padėti šeimai, todėl mokyklą pradėjo lankyti labai vėlai. Kelių metų būdamas jis baigė trečią klasę?

  • (A) 17
  • (B) 19
  • (C) 21
  • (D) 23

***

Perskaityti knygą – „Štai taip tu ją prarandi“.

***

2001-11-07 4-tąjį albumą išleido populiariausia Lietuvoje merginų grupė MANGO – tas jos darbas vadinosi „Reikalingi žodžiai“. Pasak MANGO narių, jame esantys kūriniai, kaip ir anksčiau, yra apie meilę, džiaugsmą, ilgesį ir kitus jausmus. Ant 30000 vienetų tiražu parduoto albumo viršelio gerbėjai galėjo pamatyti specialias nuotraukas, kuriose grupės narės yra apsirengusios… vyriškais kostiumais. O viduje rasti tokius hitus, kaip „Snaigės“ ir „Saulės spindulėlis“.

***

Herojus, visus žodžius pradedantis raide „b“: baba biena – bu bišbiena! Arba: baba biena, borėčiau busipirkti buonelę, bik blutelę bupjaukit.

***

Slapčiausios organizacijos Lietuvoje.

Dikembe Mutombo klubas (gynėjų klubas).

Plasmasinio kūdikėlio draugija (tiki į tai, kad Katedros aikštėje Kūčių vakaro mišiose nešamas žaislinis kūdikis yra gyvas).

Public masturbatorių klubas (tarpusavyje nėra pažįstami, susipažįsta visiško atsitiktinumo dėka viešose vietose, turi savo forumą, ten ir bendrauja, dažnai rengia anonimiškus vakarėlius pajūryje arba kitose vietose, kuriose gausu pašalinių žmonių).

Klubas „Kas kasa duobę“ (suradę duobę ją fotografuoja, aprašinėja, po to įkelia į internetą, o kiti klubo nariai turi surasti tą duobę pagal aprašymą ir pateiktas užuominas).

***

murderer

Žymos: , , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: