Bandelės

Liu turi tą įdomų drovumą ir kuklumą, kuris visada pasimato, kai mes susitinkam, ir tai yra gražu man, nors aš ir nesu tas, prieš kurį ji turėtų kuklintis ar jaustis droviai.

Šiandien sekmadienis, ir mes susitinkam prie jos darbo, tada einam valgyti bandelių į vieną Užupyje veikiančią kavinę. Norėjimas valgyti su ja bandeles yra labai sena fantazija, atsiradusi dar prieš mums susipažįstant. Kaip ten viskas buvo, jau nepamenu, bet man tuomet atrodė, kad būtų labai faina laukti jos grįžtančios į namus iš paskaitų ar darbo, kuomet būčiau padaręs karštos arbatos ir nupirkęs šviežių bandelių.

Kai nueinam į kavinę, ten pilna žmonių, bet mums pasiseka ir mes randam vieną laisvą stalelį. Nusiperkam po bandelę, laukiam kavos, stebim du mažus vaikus; vienas iš jų išnešamas tėvo mirkteli akį Liu, ji šypsosi. Kai kurie žmonės labai gražiai šypsosi.

Kalbamės apie visokius dalykus, geriam kavą ir valgom savo bandeles. Stebiu kaip saulė užlieja šitą patalpą pro langą, stebiu netoliese prisėdusią moterų kompaniją, ir taip man ramu, net užsinoriu miego. Su Liu man visada ramu, tik aš nežinau, ar mano tylos pauzės yra taktiškos.

Po to išeinam ir vaikštom po Sereikiškių parką, kol atėjus laikui einam pas ją į darbą – ji vedasi mane į vaikams skirtą spektaklį. Žmonių ten nedaug, suskaičiuoju, kad suaugusiųjų yra tiek pat, kiek vaikų. Spektaklis visai įdomus, nors aš gal dažniau seku vaikų reakcijas nei ką veikia pagrindinis aktorius; nesuprantu, ar vaikams patinka, ar ne.

Kai viskas baigiasi, mes išeinam ir važiuojam namo. Atsisveikinam prie IKI parduotuvės. Man patinka kaip Liu apkabina mane – ji tai moka padaryti kažkaip labai maloniai.

Kartais nesuprantu mūsų susitikimų esmės, ypač to, kad aš atviras su ja, nors ji su manim visai ne. Kodėl aš ja pasitikiu? Ji nepadarė nieko tokio. Nežinau, gal kartais tiesiog norisi kažkuo pasitikėti.

Žymos: , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: