Berlynas-Žvėrynas / sapnas 2017.01.22

Sapnavau, kad susitariu susitikti su Mahila, pasiūlau jai pasivaikščioti Žvėryne, dabar yra vasara arba rudens pradžia, lauke šilta. Mes susitinkame kažkur Vilniaus centre, ji ateina su drauge, man nesmagu, kad mūsų susitikimas primena ėjimus susitikti poromis (mIRC laikai), bet tiek to, aš kalbinu jas abi, nerodau nepasitenkinimo.

Kai nueinam į Žvėryną, jis atrodo labai pasikeitęs, kai kurios vietos man primena Berlyną, po to suprantu, kad mes pusiau Žvėryne, pusiau Berlyne, viskas atrodo pasakiškai, Mahila yra gerai nusiteikusi, ji žemo ūgio, jos draugė manęs nedomina, nors yra šnekesnė ir kartais paliečia mano ranką. Atsisėdam prie staliuko lauke, čia kažkoks baras, o tada pamatau savo draugų kompaniją kitame šalia esančiame bare, tai nueinu pasisveikinti, po to blaškausi nuo vieno baro prie kito; Mahilos plaukai šviesūs, ji stebi tėvus su mažais vaikais.

Kartą grįžęs prie Mahilos staliuko nerandu jos, tik jos draugę. Jos draugė sako, kad Mahila nuėjo pažaisti į vaikų žaidimų aikštelę. Nuėjęs ten randu ją prie čiuožyklos, ji stovi ant jos viršaus, bet, atrodo, bijo leistis žemyn, tai aš ateinu ir sakau, kad galim leistis žemyn kartu, ir nusileidžiam, tai po to Mahila jau nebijo čiuožti žemyn, daro tai viena ir juokiasi, sako: kaip smagu, visai kaip vaikystėj.

Vėliau mes grįžtam į barą ir iš jo išeinam, sustojam prie apgriuvusios bažnyčios ir žiūrim į jos nugriuvusį stogą, čia tikrai Berlynas, galvoju. Tada Mahilos draugė atsisveikina ir palieka mus, mes einam su Mahila palei kažkokią upę, sustojam ir žiūrim į vandenį, jis atspindi saulės spindulius, aš sakau Mahilai: tu naujai kvepi.

Matau vandeny kaip ji šypsosi.

Kaiser-Wilhelm-Memorial-Church-Berlin-IMG_7690-1024x683.jpg

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: