Satta Outside 2012 (PRE)

Sekmadienį man taip pagailo savęs, kad šią vasarą neapsilankysiu jokiame festivalyje, tai pažiūrėjau, kokie reikalai su Satta Outside šiais metais. Pirmiausiai pažiūrėjau šitą video, kuris sukelia labai didelį norą patekti tarp žmonių ir niekam nerūpėti:

Tada pažiūrėjau, kiek kainuoja bilietai į festivalį ir eilinį kartą supratau, jog blogai padariau, kad nepirkau bilietų tada, kai jie vos tik pasirodė. Aš rimtai planavau važiuoti į Satta Outside, bet po to kažkaip neradau entuziastų, tai nustūmiau tą mintį šalin. O dabar, tvankų sekmadienį, kai savigaila pasiekė aukščiausią tašką, aš nutariau, jog man visgi būtina ten nuvykti.

Kai tai suvokiau, iškart prisiminiau, jog yra nemažai pinigų, kuriuos man kažkas skolingas. Nesu gavęs visų pinigų už kažkada vykusią komandiruotę, kambariokas kažkada pasiskolino 40 eurų – va tau ir bilietui, ir kelionei pirmyn-atgal.

Nurimęs dėl finansų pradėjau čekinti, kas per velnias gros Sattoj šią vasarą. Labiausiai sudomino Cloud  Boat, Dark Sky, O!, Brokenchord, MRK1, Dorian Concept. Aišku, Empti irgi bus malonu išgirsti – 2009 metų Satta festivalyje jų pasirodymas įsiminė labiausiai.

Kol kas dar neturiu su kuo važiuoti į Šventąją. Jeigu turit laisvą vietą savo ekipaže, nesidrovėkit ;) Esu neblogas, tamsių plaukų, galiu papasakot istorijų apie šūdus, bet tikrai nesu išsišokėlis.

 

O šiaip per porą dienų tiek daug galvojau apie festivalį, kad jau žinau, kaip viskas bus: ketvirtadienį sunkiai užmigsiu, penktadienį nuvažiuosiu ir parinsiuosi dėl to, kad visi geria ir rūko, neva aš to nedarau, ir daug dalykų apie gyvenimą ir žmonių santykius suksis mano galvoje; o antrą dieną praleisiu ramiai ir beveik blaiviai. O kai jau sekmadienį teks važiuoti namo, man norėsis verkti, jog viskas baigėsi ir porą dienų žaistai laisvei atėjo galas.

Jeigu kas nors iš Jūsų bus feste, galim susitart susitikt/susipažint. Žinau, kad esu pagarsėjęs kaip etatinis pažindintojasis su blogerėmis, bet šis pasiūlymas galioja ir vyrukams ;)

Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

7 atsakymai to “Satta Outside 2012 (PRE)”

 1. vonioje Says:

  etatinis pažindintojasis su blogerėmis? :)))

 2. rednails Says:

  pas mane atvirksciai – visa vasara, o gal ir ilgiau, planavau kaip vaziuosiu i satta, o dabar emiau ir susirgau ;/

  • arsonist's prayers Says:

   užjaučiu. žinau, ką tai reiškia: 2010 metais jau buvau beveik susidėjęs daiktus į Sattą, bet dėl šeimyninių priežasčių taip ir neišvažiavau.

 3. Ieva Says:

  cia bus labai crazy komentaras, bet jau kuri laika (visai nemaza) skaitau tavo bloga ir kas karta sededama kuriam nors senamiescio bare galvoju, kuris is ten taip pat sedinciu vaikinu galetum buti tu:) butu labai idomu susipazint.

 4. arsonist's prayers Says:

  Ieva, dažniausiai lankausi Transilvanijoj, Pogo arba Visų šventųjų bare. Esu nekrentantis į akis. Labai daug laiko leidžiu žiūrėdamas į kitus žmones.

 5. satta king Says:

  satta king

  Satta Outside 2012 (PRE) | arsonist's prayers

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s


%d bloggers like this: